Pris for miljørapport

Norske Skog har fått pris for beste miljørapport for 2001.

(2002)

Norske Skog har fått pris for beste miljørapport for 2001. Konsernet får prisen fordi de både gir miljøopplysninger om ressursbruk og utslipp til bruk for lokalsamfunnet på hvert enkelt produksjonssted og lager en godt utarbeidet rapport for hele selskapet. Rapportene er også lettleste og spennende utformet, heter det i juryens begrunnelse, skriver Ukeavisen Ledelse og Næringsliv. Norske Skog fikk en tilsvarende pris i 1997. TB

Vi søker arbeidsmiljøkonsulent i Oslo

07 april 2026

Arbeidsmiljøsenteret søker etter en 100% stilling som konsulent/rådgiver til vår opplærings- og konsulentavdeling i Oslo. Du trives med høy grad av faglig nysgjerrighet, har formidlingsglede og liker å jobbe selvstendig.

Digitalt transformert og fortsatt den samme

24 november 2025

Her kommer en kronikk fra Sigve Mathisen, seniorrådgiver og hovedverneombud i Statped. I det kontorbaserte arbeidslivet er de fysiske møtene i ferd med å forsvinne. Det er ikke en god utvikling. Vi trenger å møtes fysisk. Ikke hele tiden, men innimellom skriver Mathisen.

Scroll til toppen
px
px
px
px
px
px
px
Text
rem
rem
rem
Headings
rem
rem
rem
rem
rem
rem
rem
rem
px