Din beste arbeidsdag

Trine Lise Sundnes, sekretær i LO

(2002)

Trine Lise Sundnes, sekretær i LO
- Hvordan ser din beste arbeidsdag ut? - Det er en godt organisert dag da det meste går på skinner og det er få skjær i sjøen.. - Har du opplevd den ennå? - Innimellom. Ellers er jobben min slik at det kan skje veldig mye uventet i løpet av dagen. - Hva gjør deg mest glad på jobben? - Hyggelige kolleger. - Hva kan gjøre deg forbannet eller sint? - Når noe ikke er ferdig i tide eller med et helt uønsket resultat. - Hvem har du bilde av på kontoret? - Datteren min med et godt, tannløst smil.

Vi søker arbeidsmiljøkonsulent i Oslo

07 april 2026

Arbeidsmiljøsenteret søker etter en 100% stilling som konsulent/rådgiver til vår opplærings- og konsulentavdeling i Oslo. Du trives med høy grad av faglig nysgjerrighet, har formidlingsglede og liker å jobbe selvstendig.

Digitalt transformert og fortsatt den samme

24 november 2025

Her kommer en kronikk fra Sigve Mathisen, seniorrådgiver og hovedverneombud i Statped. I det kontorbaserte arbeidslivet er de fysiske møtene i ferd med å forsvinne. Det er ikke en god utvikling. Vi trenger å møtes fysisk. Ikke hele tiden, men innimellom skriver Mathisen.

Scroll til toppen
px
px
px
px
px
px
px
Text
rem
rem
rem
Headings
rem
rem
rem
rem
rem
rem
rem
rem
px